Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

USB3.0 HUB 7Port TP-Link UH720 SuperSpeed 5Gbit/s aktiv mit Netzteil Black

50.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST188937
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

USB 3.0 Qendër 7-Port me 2 lidhje karikimi
UH720

Rritni numrin e porteve të disponueshme
UH720 është perfekt për të gjithë. të cilët kanë një kompjuter me vetëm një ose dy lidhje USB dhe duan qasje më të lehtë në lidhje shtesë. Pa pasur nevojë të kaloni midis pajisjeve.

10x Shpejtësia e transferimit të të dhënave
E pajisur me lidhje USB 3.0, UH720 mund të transmetojë një film 1080p në më pak se 2 minuta dhe 18 sekonda. Ndërsa duhen 7 minuta dhe 36 sekonda me një qendër USB me lidhje USB 2.0. Shpejtësia aktuale e transmetimit varet nga përcaktimi i pajisjes së lidhur. Mbështetni rezultatet 2.4-A. u zhvilluan posaçërisht për dyqanin ultra të shpejtë. Ajo ngarkon shumicën e pajisjeve të ngarkuara përmes USB. Pavarësisht nëse pajisjet me një bateri të madhe siç janë tableti dhe smartphone ose pajisjet me një bateri të vogël, siç janë pajisjet inteligjente të lëvizshme. Me shpejtësi të plotë. Automatikisht ngarkesa më e shpejtë e mundshme në telefonat inteligjentë. Tableta ose pajisje të tjera të ftuara përmes USB. Për të minimizuar kohën e ngarkimit. Mbingarkesë. Mbingarkesa dhe qark i shkurtër. Një mbrojtje e ndërtuar -në mbingarkesë mbron të dy pajisjet tuaja dhe të dhënat tuaja në transmetimin e të dhënave. UH720 mbështet lidhjet USB të nxehta të shkëmbimit. Kjo mund të lidhet dhe të ndahet në mënyrë të sigurt. Ndërsa kompjuteri është i ndezur. Në mënyrë të ngjashme, 7 ekranet LED të bardhë të errët gjithashtu tregojnë pas secilës lidhje USB. nëse pajisjet janë të lidhura siç duhet.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme