Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Video Lojë Lenkrad Logitech G923 / Trueforce

465.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC002186
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

15 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Logitech G923 / Trueforce është një video lojë lenkrad i avancuar, i dizajnuar për të ofruar një eksperiencë immersive të garave në video lojëra. Me teknologjinë Trueforce, përmban një përvojë të përforcuar të forcave dhe rezistencës në kohë reale, duke u përshtatur me ngjarjet në lojë për një ndjesi më autentike të vozitjes. Me cilësinë e imazhit Ultra Responsive dhe butonat e avancuar, ofron përshtatshmëri dhe kontroll të lartë për lojtarët. Përmban gjithashtu një sistemi të avancuar të shpërndarjes së forcës për të ndjerë detajet më të vogla të rrugës dhe përforcën e frenimit. G923 është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të eksplorojnë garat virtuale me një ndjesi të vërtetë të vozitjes.

Brendi

Ngjyra

E zezë

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Video Lojë Lenkrad Logitech G923 / Trueforce”

Produktet e ngjajshme