Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Çantë për llaptop B08 / 15.6 inch / E zezë dhe e kuqe

15.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC001717
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

15 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet
Çanta për laptop modeli B08 është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të mbajnë laptopin e tyre të mbrojtur dhe të sigurt gjatë udhëtimit ose përdorimit të përditshëm. Me dizajn tërheqës dhe funksionalitet të avancuar, kjo çantë ofron një hapësirë të mjaftueshme për laptopin tuaj, së bashku me hapësirë shtesë për aksesore dhe dokumente të vogla. Materiali i jashtëm i qëndrueshëm dhe i mbrojtur nga uji e bën atë një zgjedhje të sigurt për të mbrojtur pajisjen tuaj. Me rripa të rehatshëm dhe të qëndrueshëm, kjo çantë ofron komoditet dhe siguri në transportimin e laptopit tuaj kudo që shkoni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Çantë për llaptop B08 / 15.6 inch / E zezë dhe e kuqe”

Produktet e ngjajshme