Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Web Kamerë Conceptronic / 1280 x 720 / E zezë

29.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC004297
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

25 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Webcam-i Conceptronic 1280 x 720 është zgjidhje e shkëlqyer për video-konferenca dhe transmetime në cilësi 720p. Me dizajn të thjeshtë dhe ngjyrë të zezë, ofron imazhe të qarta dhe audio të përshtatshme për përdorim në ambiente të ndryshme. Mundëson komunikim të lehtë dhe të qartë, duke përfshirë edhe fuqizimin e thjeshtë USB për përdorim të menjëhershëm. Përshtatet për përdorim të shpeshtë në zyrë, në shtëpi, ose në ambientet e tjera të nevojshme për komunikim vizual online.

Brendi

Conceptronic

Rezulucioni

720p (1280 x 720 piksela)

Audio

Microphone i integruar

Kabllo

USB

Përshtatshmëri

Kompatibilitet me sistemet operativë të shumtë, përfshirë Windows dhe MacOS

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Web Kamerë Conceptronic / 1280 x 720 / E zezë”

Produkte të ngjashme: