Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kamera e internetit Logitech StreamCam Full HD e bardhë

Ju kurseni 40.00 

139.99 

99.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC002175
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

15 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kamera e internetit Logitech StreamCam Full HD  është një pajisje e fuqishme për transmetim dhe krijim përmbajtjeje me cilësi të lartë. Ajo ofron video me rezolucion 1080p Full HD dhe 60 korniza për sekondë, duke siguruar një pamje të qartë dhe të qetë. Mikrofonët e integruar me performancë të lartë garantojnë një zë të pastër dhe natyral. Kamera është e pajisur me fokus automatik dhe ekspozim inteligjent, që përshtaten automatikisht për kushte të ndryshme ndriçimi, duke ofruar gjithmonë rezultatet më të mira. E dizajnuar për përdorim të lehtë, ajo është kompatibile me shumicën e platformave të transmetimit dhe ka një montim të adaptueshëm për fleksibilitet maksimal. Ideal për krijuesit e përmbajtjes dhe profesionistët që kërkojnë cilësi të lartë dhe besueshmëri.

Brendi

Ngjyra

E bardhë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kamera e internetit Logitech StreamCam Full HD e bardhë”

Produktet e ngjajshme