Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Trotinet për fëmijë Yvolution Hulajnoga NEON BOLT

51.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STSREYVOHUL0001
EAN:
810012242639
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Trotineti Yvolution Hulajnoga NEON BOLT është një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijët që duan të shijojnë udhëtimet jashtë me stil. Me dizajnin e tij tërheqës dhe dritat e ndriçuara neon, ky trotinet bën tërheqje të mëdha për fëmijët. Përveç estetikës së tij, ka edhe karakteristika të sigurisë të përshtatshme për fëmijët, duke përfshirë frenat dhe platformën e qëndrueshme. Ky trotinet është një mjet i shkëlqyer për të përhapur kënaqësinë dhe aktivitetin jashtë për fëmijët.

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Trotinet për fëmijë Yvolution Hulajnoga NEON BOLT”

Produktet e ngjajshme