Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Trotinet për fëmijë Yvolution Hulajnoga NEON BOLT

51.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STSREYVOHUL0002
EAN:
810012243124
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Trotineti për fëmijë Yvolution Hulajnoga NEON BOLT është një zgjedhje e shkëlqyer për udhëtime të këndshme dhe argëtuese jashtë për fëmijët. Me një dizajn tërheqës dhe dritat e ndriçuara neon, kjo hulajnogë bën udhëtimet tërheqëse dhe të përshtatshme për fëmijët. Përveç estetikës së saj tërheqëse, hulajnoga është e pajisur me karakteristika të sigurisë për të garantuar një udhëtim të sigurt dhe të këndshëm. Ky trotinet është një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijët që duan të shijojnë kohën jashtë në një mjet tërheqës dhe argëtues.

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Trotinet për fëmijë Yvolution Hulajnoga NEON BOLT”

Produktet e ngjajshme