Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Ruter ZyXEL Nebula FWA710-EUZNN1F – 5G Router – Outdoor IP 68

654.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133017
Sasia:
1
Origjina:

Koha e arritjes

26 Maj, 2024 – 28 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

“Bëni rrjetin tuaj të ardhshëm -i papërshkueshëm nga ana tjetër
Në një kohë. Në të cilën gjithçka kontrollohet nga një distancë. Transformimi dixhital është çelësi për suksesin e kompanisë afatgjatë. Nga robotika në automatizim. Nga mësimi i makinerisë në analizën parashikuese -kompanitë e sotme të sotme Kontrollohen dixhitalisht. Sigurisht, asnjë kompani nuk mund të ekzistojë pa një rrjet të besueshëm dhe të sigurt në planin afatgjatë. Ku azhurnimi i rrjetit dështon në internetin e shpejtë të brezit të gjerë. A mundet që ruteri 5G nga Zyxel të jetë një ilaç i drejtpërdrejtë.
Nebula FWA710 është një router 5g për zonën e jashtme dhe mund të menaxhohet përmes platformës së cloud të mjegullt . “
Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme