Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO Technic John Deere 9700 Forage Harvester 42168

52.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134251
Sasia:
7
Origjina:

Koha e arritjes

26 Maj, 2024 – 28 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Fëmijë. të cilët i duan lodrat e fermave dhe bujqësinë. do të argëtohet shumë me LEGO Technic John Deere 9700 Forages Harvester (42168). Kur ndërtoni dhe luani me këtë LEGO Technic Kombinoni Toys Harvester. Mësoni fëmijën tuaj shumë për këtë makinë bujqësore. Fëmija juaj mund të ngrejë dhe të ulë rezolucionin e korrjes dhe t’i lërë bateritë të kthehen. Për të shtuar punën e një hanxhar të vërtetë misri. Ofroni fëmijën tuaj me aplikacionin LEGO Builder një përvojë emocionuese ndërtimi. Me funksionet që ai përmban, fëmija juaj mund të zgjerojë dhe rrotullojë pamje dixhitale të modelit 3D dhe të ndjekë përparimin e tij në ndërtim. Ndërtuesit e rinj i afrojnë konceptet teknike më afër tyre në një mënyrë të kuptueshme. Kjo lodër LEGO Technic John Deere Tractor është një dhuratë e lezetshme për fëmijët. Duajini lodrat bujqësore dhe automjetet LEGO.

Chopper Field është i lartë 11 cm. 25 cm i gjatë dhe 22 cm i gjerë.

Përmban 559 pjesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme