Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Logitech Bluetooth Audio Adapter

55.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST207772
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

– Multipoint Bluetooth®. Çifton një smartphone
dhe një tabletë në të njëjtën kohë. STEREO SISTEMET NDRMARRJE NDRMARRJE
– Cilësia audio e logitech pa kompromisPërshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme