Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kufje Gaming Trust GXT 414 Zamak / Premium Multiplatform / E zezë

56.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC001196
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

15 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kufjet Gaming Trust GXT 414 Zamak janë një zgjedhje e shkëlqyer për lojtarët që kërkojnë një përvojë immersive dhe cilësi të lartë. Me një dizajn të përparuar në ngjyrën e zezë, ato ofrojnë një kombinim të përshtatshëm të performancës dhe stilin. Pajisur me një brezë të avancuar për cilësi të lartë të tingujve dhe mikrofon të ndërtuar për komunikim të qartë gjatë lojërave në linjë. Kufjet janë kompatibile me shumë platforma, duke përfshirë PC, konsola, smartphone dhe tabletë. Me një konstruksion të qëndrueshëm dhe të përshtatshëm, Trust GXT 414 Zamak ofrojnë një përvojë të paharrueshme të lojërave.

Brendi

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje Gaming Trust GXT 414 Zamak / Premium Multiplatform / E zezë”

Produktet e ngjajshme