Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

RAM memorie 6000 64GB Kingston FURY Beast RGB KIT (2x 32GB)

334.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133556
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Me Kingston Fury Beast DDR5 RGB ju mund të mbingarkoni me stil në platformat e lojrave të gjeneratës tjetër me teknologjinë më të fundit. Përjetoni shpejtësi të reja me DDR5 me numër të dyfishtë stolash dhe gjatësi të dyfishtë të shpërthimit.

Ndriçimi i gjallë RGB. i cili mund të rregullohet me softuerin Kingston Fury Ctrl. Dhe Sync Technology i patentuar i SynctM së bashku me modelin e ri të lavamanit të nxehtësisë në të zezë ose të bardhë ju anulojnë brenda dhe jashtë lojës. Opsionet Intel XMP 3.0 ose AMD Expo. Dy specifikime të reja DDR5 Overclocking. Profilet e personalizueshme për shpejtësinë dhe kohën. Duke vendosur një numër prej 18 efektesh ndriçimi RGB me Kingston Fury Ctrl ™ ose softuerin e prodhuesit të motherboard. Luminaires në harmoni me teknologjinë e sinkronizuar infra të kuqe të patentuar të Kingston.
Koha progresive e paracaktuar. Shpejtësitë dhe tensionet për mbivlerësimin e performancës dhe ruajtjen e profileve të reja me porosi duke përdorur një PMIC të programueshëm. Prodhuesit kryesorë të motherboard në botë
Testuan për besueshmëri për motherboard -in e tyre të preferuar. në mënyrë që të mund t’i afroheni ndërtimit të sistemit tuaj me besim. për të ruajtur integritetin e të dhënave. Për të marrë performancën përfundimtare.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme