Monitor Philips 27E1N1900AE / 27″ 4K Ultra HD IPS HDR10 4ms 60Hz IPS / HDMI USB-C Speaker / e zezë
Dërgesa juaj do të arrij në rangun e datave të lartëcekura.
Kjo datë mund të ndryshojë në rast se klienti nuk e konfirmon porosinë brenda 24 orëve.
Konfirmimi i porosisë bëhet pas pranimit të telefonatës për konfirmim nga stafi i Startech24.
Keni pyetje rreth produktit?
Përshkrimi produkti
Philips 27E1N1900AE është monitor 27″ 4K UHD me panel IPS, HDMI dhe USB-C (65 W PD), lidhje të shumta dhe altoparlantë të integruar. Ofron ngjyra të sakta (ΔE<2), HDR10, Adaptive‑Sync, ergonomi dhe dizajn elegant të zi.
Specifika produkti
| Brand | |
|---|---|
| Display diagonal |
68.6 cm (27") |