Transporti
Falas
Kodi i produktit:
529778
EAN:
Garancioni:
12 muaj
Importuar nga
Disponueshmëria
Koha e arritjes
21 - 25 Maj, 2026
Dërgesa juaj do të arrij në rangun e datave të lartëcekura.
Kjo datë mund të ndryshojë në rast se klienti nuk e konfirmon porosinë brenda 24 orëve.
Konfirmimi i porosisë bëhet pas pranimit të telefonatës për konfirmim nga stafi i Startech24.
Keni pyetje rreth produktit?
Ekipa jonë e mbështetjes është gati për t’ju përgjigjur në çdo moment.
Bisedo me ne
Përfshinë TVSH
Ju kurseni 553.16 (-29% zbritje)
Paguaj deri në 24 këste për vetëm 57.62/muaj me TEB
Paguaj deri në 12 këste për vetëm 115.24/muaj me BKT Prima (vetëm në lokal)
Blej tani
Metoda pagese
Përshkrimi produkti
Ekrani 21.5” Full HD me funksion Touch ofron ndërveprim të shpejtë dhe efikas, duke e bërë navigimin dhe përdorimin e aplikacioneve shumë më intuitiv.
Specifika produkti
Brand
Product type
All-in-One tablet PC
Display diagonal
54.6 cm (21.5")
HD type
Full HD
Display resolution
1920 x 1080 pixels, Touchscreen
Processor family
Intel Atom®
Processor frequency
1.5 GHz