Transporti
Falas
Kodi i produktit:
529786
EAN:
Garancioni:
12 muaj
Importuar nga
Disponueshmëria
Koha e arritjes
21 - 25 Maj, 2026
Dërgesa juaj do të arrij në rangun e datave të lartëcekura.
Kjo datë mund të ndryshojë në rast se klienti nuk e konfirmon porosinë brenda 24 orëve.
Konfirmimi i porosisë bëhet pas pranimit të telefonatës për konfirmim nga stafi i Startech24.
Keni pyetje rreth produktit?
Ekipa jonë e mbështetjes është gati për t’ju përgjigjur në çdo moment.
Bisedo me ne
Përfshinë TVSH
Ju kurseni 920.36 (-29% zbritje)
Paguaj deri në 24 këste për vetëm 95.87/muaj me TEB
Paguaj deri në 12 këste për vetëm 191.74/muaj me BKT Prima (vetëm në lokal)
Blej tani
Metoda pagese
Përshkrimi produkti
Ekrani 21.5” Full HD Touch siguron përdorim intuitiv dhe akses të shpejtë në aplikacione.
Specifika produkti
Brand
Product type
All-in-One PC
Display diagonal
54.6 cm (21.5")
HD type
Full HD
Display resolution
1920 x 1080 pixels, Touchscreen
Processor family
Intel® Core™ i5
Processor frequency
1.5 GHz