ALLNET ALL-B100-24VDC DC-DC Power Booster 95W – Industrial 24V to 48-55V Converter DIN Rail
Transporti
Falas
Kodi i produktit:
88741
EAN:
Garancioni:
Importuar nga
Brendi
Disponueshmëria
Koha e arritjes
20 - 22 Maj, 2026
Dërgesa juaj do të arrij në rangun e datave të lartëcekura.
Kjo datë mund të ndryshojë në rast se klienti nuk e konfirmon porosinë brenda 24 orëve.
Konfirmimi i porosisë bëhet pas pranimit të telefonatës për konfirmim nga stafi i Startech24.
Keni pyetje rreth produktit?
Ekipa jonë e mbështetjes është gati për t’ju përgjigjur në çdo moment.
Bisedo me ne
Përfshinë TVSH
Ju kurseni 58.36 (-29% zbritje)
Paguaj deri në 24 këste për vetëm 6.08/muaj me TEB
Paguaj deri në 12 këste për vetëm 12.16/muaj me BKT Prima (vetëm në lokal)
Blej tani
Metoda pagese
Përshkrimi produkti
NET Z ALLNET Power-Booster është një zgjidhje e shkëlqyer për rritjen e tensionit nga 24VDC në 48~55VDC me një kapacitet maksimal prej 95W. Dizajni i tij industrial DIN e bën atë ideal për aplikacione të ndryshme, duke ofruar performancë të besueshme dhe efikasitet të lartë. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim në ambiente industriale, duke siguruar energji të qëndrueshme dhe të sigurt për pajisjet tuaja. Zgjidhni NET Z ALLNET Power-Booster për të përmirësuar sistemet tuaja elektrike dhe për të arritur rezultate optimale
Specifika produkti
Brand
Vlerësimet nga klientët
Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.
Bëhuni i pari që shqyrton “ALLNET ALL-B100-24VDC DC-DC Power Booster 95W – Industrial 24V to 48-55V Converter DIN Rail”
Blej tani
Njoftohu për zbritje të çmimit