ALLNET ALL-PI2014-I-BT90 Industrial PoE Injector 90W – Gigabit IEEE 802.3bt DIN Rail PoE++ Midspan
Transporti
Falas
Kodi i produktit:
89995
EAN:
Garancioni:
Importuar nga
Brendi
Disponueshmëria
Koha e arritjes
20 - 22 Maj, 2026
Dërgesa juaj do të arrij në rangun e datave të lartëcekura.
Kjo datë mund të ndryshojë në rast se klienti nuk e konfirmon porosinë brenda 24 orëve.
Konfirmimi i porosisë bëhet pas pranimit të telefonatës për konfirmim nga stafi i Startech24.
Keni pyetje rreth produktit?
Ekipa jonë e mbështetjes është gati për t’ju përgjigjur në çdo moment.
Bisedo me ne
Përfshinë TVSH
Ju kurseni 70.76 (-29% zbritje)
Paguaj deri në 24 këste për vetëm 7.37/muaj me TEB
Paguaj deri në 12 këste për vetëm 14.74/muaj me BKT Prima (vetëm në lokal)
Blej tani
Metoda pagese
Përshkrimi produkti
NET Z ALLNET PoE Injektor Industrial Gigabit është një zgjidhje e fuqishme për nevojat tuaja të energjisë dhe transmetimit të të dhënave. Me kapacitetin e tij për të ofruar 15.4W, 30W dhe 90W, ky injektor është ideal për aplikacione industriale. Dizajni i tij DIN dhe kutia metalike e bën atë të qëndrueshëm dhe të përshtatshëm për ambientet e vështira. ALL-PI2014-I-BT90 ofron besueshmëri dhe performancë të lartë, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për çdo sistem PoE
Specifika produkti
Brand
Vlerësimet nga klientët
Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.
Bëhuni i pari që shqyrton “ALLNET ALL-PI2014-I-BT90 Industrial PoE Injector 90W – Gigabit IEEE 802.3bt DIN Rail PoE++ Midspan”
Blej tani
Njoftohu për zbritje të çmimit