Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Apple Pencil (USB-C)

137.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133148
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

26 Maj, 2024 – 28 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Apple Pencil (USB-C) është perfekt për skicimin. për të bërë shënime. Dokumentet që duhen vërejtur dhe më shumë. Për shkak të saktësisë së tij piksel. Latente e ulët dhe ndjeshmëria e prirjes ndjehet si një stilolaps normal.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme