Furnizues Energjie 650W Seasonic G12-GM-650 80+ Gold
Transporti
Falas
Kodi i produktit:
348820
EAN:
Garancioni:
12 muaj
Importuar nga
Brendi
Disponueshmëria
Koha e arritjes
21 - 25 Maj, 2026
Dërgesa juaj do të arrij në rangun e datave të lartëcekura.
Kjo datë mund të ndryshojë në rast se klienti nuk e konfirmon porosinë brenda 24 orëve.
Konfirmimi i porosisë bëhet pas pranimit të telefonatës për konfirmim nga stafi i Startech24.
Keni pyetje rreth produktit?
Ekipa jonë e mbështetjes është gati për t’ju përgjigjur në çdo moment.
Bisedo me ne
Përfshinë TVSH
Ju kurseni 37.96 (-29% zbritje)
Paguaj deri në 24 këste për vetëm 3.95/muaj me TEB
Paguaj deri në 12 këste për vetëm 7.91/muaj me BKT Prima (vetëm në lokal)
Blej tani
Metoda pagese
Përshkrimi produkti
650W Seasonic G12-GM-650 80+ Gold është një furnizues energjie me efikasitet të lartë dhe dizajn të qetë, i përshtatshëm për ndërtimin e sistemeve kompjuterike të nivelit të mesëm deri të lartë. Ky PSU ofron performancë të besueshme dhe është i pajisur me teknologji moderne për të mbështetur komponentët e fundit të hardware-it.
  • Kapaciteti i Fuqisë: 650W
  • Efikasiteti: 80 PLUS Gold
  • Ftohje: Ventilator 120mm me mbështetje hidraulike (HYB) për operim të qetë dhe efikas
Specifika produkti
Brand
Total power
650 W
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Motherboard power connector
20+4 pin ATX
Motherboard power cable length
55 cm
Peripheral (Molex) power cable length
690 mm
Purpose
PC
Power supply unit (PSU) form factor
ATX, 80 PLUS certification: 80 PLUS Gold
Product colour
Black
Cooling type
Active
Fan diameter
12 cm
Cables included
AC, PCIe, Peripheral (Molex), SATA
Garancioni
12 muaj
Vlerësimet nga klientët
Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.
Bëhuni i pari që shqyrton “Furnizues Energjie 650W Seasonic G12-GM-650 80+ Gold”
Blej tani
Njoftohu për zbritje të çmimit