Furnizues Energjie 750W Seasonic Core GX-750-V2-E bardhë cable management
Transporti
Falas
Kodi i produktit:
348896
EAN:
Garancioni:
12 muaj
Importuar nga
Brendi
Disponueshmëria
S'ka stok
Koha e arritjes
21 - 25 Maj, 2026
Dërgesa juaj do të arrij në rangun e datave të lartëcekura.
Kjo datë mund të ndryshojë në rast se klienti nuk e konfirmon porosinë brenda 24 orëve.
Konfirmimi i porosisë bëhet pas pranimit të telefonatës për konfirmim nga stafi i Startech24.
Keni pyetje rreth produktit?
Ekipa jonë e mbështetjes është gati për t’ju përgjigjur në çdo moment.
Bisedo me ne
Përfshinë TVSH
Paguaj deri në 24 këste për vetëm 3.91/muaj me TEB
Paguaj deri në 12 këste për vetëm 7.83/muaj me BKT Prima (vetëm në lokal)
Metoda pagese
Përshkrimi produkti
Seasonic Core GX-750-V2-WHITE është një furnizues energjie i fuqishëm dhe efikas, i dizajnuar për t’iu përshtatur sistemeve moderne kompjuterike. Ky model ofron një kapacitet prej 750W dhe është i pajisur me një sistem të plotë modular të kabllove, duke mundësuar një instalim të pastër dhe një menaxhim të lehtë të kabllove. Me një certifikatë 80 PLUS Gold, ai siguron efikasitet të lartë dhe konsum të ulët të energjisë. Për më tepër, është i pajisur me një ventilator 120 mm me mbajtës hidrodinamik, i cili ofron ftohje të qetë dhe efikase.
  • Kapaciteti i Energjisë: 750W
  • Efikasiteti: 80 PLUS Gold
  • Modulariteti i Kabllove: Plotësisht modular
  • Ventilatori: 120 mm me mbajtës hidrodinamik
  • Mbrojtjet e Sigurisë: OCP, OVP, UVP, OTP, SCP, OPP
  • Dimensionet: 140 mm (G) x 150 mm (L) x 86 mm (H)
  • Ngjyra: E bardhë
Specifika produkti
Brand
Garancioni
12 muaj
Vlerësimet nga klientët
Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.
Bëhuni i pari që shqyrton “Furnizues Energjie 750W Seasonic Core GX-750-V2-E bardhë cable management”
Njoftohu për zbritje të çmimit