Laptop Gaming Acer Nitro 18 AI AN18-61-R7GF / RYZ AI R7-350 / 16GB DDR5 / 1TB / 18″ WQXGA IPS 165Hz / RTX5060 8GB – Zezë
Transporti
Falas
Kodi i produktit:
601214
EAN:
Garancioni:
12 muaj
Importuar nga
Disponueshmëria
Koha e arritjes
21 - 25 Maj, 2026
Dërgesa juaj do të arrij në rangun e datave të lartëcekura.
Kjo datë mund të ndryshojë në rast se klienti nuk e konfirmon porosinë brenda 24 orëve.
Konfirmimi i porosisë bëhet pas pranimit të telefonatës për konfirmim nga stafi i Startech24.
Keni pyetje rreth produktit?
Ekipa jonë e mbështetjes është gati për t’ju përgjigjur në çdo moment.
Bisedo me ne
Përfshinë TVSH
Ju kurseni 721.16 (-29% zbritje)
Paguaj deri në 24 këste për vetëm 75.12/muaj me TEB
Paguaj deri në 12 këste për vetëm 150.24/muaj me BKT Prima (vetëm në lokal)
Blej tani
Metoda pagese
Përshkrimi produkti
Ka 16GB DDR5 RAM për performancë të qëndrueshme dhe një SSD 1TB për ruajtje të bollshme.
Ekrani 18″ WQXGA IPS 165Hz sjell pamje ultra të qarta dhe rifreskim të shpejtë, perfekt për gaming kompetitiv.
Specifika produkti
Brand
Product type
Form factor: Clamshell, Laptop
Processor family
AMD Ryzen AI 7 PRO, Processor frequency: 3.5 GHz, Processor model: 350
Display diagonal
45.7 cm (18"), Display resolution: 2560 x 1600 pixels, HD type: WQXGA
Internal memory
Internal memory type: DDR5-SDRAM, 16 GB
Total storage capacity
1 TB, Storage media: SSD
On-board graphics card model
AMD Radeon 860M
Operating system installed
Windows 11 Home
Product colour
Black
Garancioni
12 muaj
Vlerësimet nga klientët
Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.
Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Gaming Acer Nitro 18 AI AN18-61-R7GF / RYZ AI R7-350 / 16GB DDR5 / 1TB / 18″ WQXGA IPS 165Hz / RTX5060 8GB – Zezë”
Produkte nga kategoria e njëjtë
Shfaq më shumë
Produkte të tjera të ngjajshme
Shfaq më shumë
Blej tani
Njoftohu për zbritje të çmimit