Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kufje Logitech H110 Stereo Headset

19.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST200422
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

me zë të lartë dhe të qartë
Mikrofoni me ulje të zhurmës zvogëlon zhurmën e sfondit dhe mund të largohet. Nëse nuk është e nevojshme. Kufjet janë gjithashtu të përshtatshme për muzikë. Filma dhe lojëra. / B>
Ajo shtyp shtypjet e bezdisshme të sfondit dhe biseda mbetet e qartë. Për filmat. Muzikë dhe lojëra.

Më fleksibël. Kllapa e rrotullueshme
Mikrofoni thjesht mund të kthehet në pozicionin ideal për votim ose gjatë pushimeve të të folurit. ana e djathtë. Për të siguruar një përshtatje optimale.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme