Monitor JapanNext Dual JN-DMD-IPS156F / 15,6″/ Full HD IPS LCD / 60Hz / 20ms / HDMI – Zezë
Transporti
Falas
Kodi i produktit:
606356
EAN:
Garancioni:
12 muaj
Importuar nga
Brendi
Disponueshmëria
Koha e arritjes
22 - 26 Maj, 2026
Dërgesa juaj do të arrij në rangun e datave të lartëcekura.
Kjo datë mund të ndryshojë në rast se klienti nuk e konfirmon porosinë brenda 24 orëve.
Konfirmimi i porosisë bëhet pas pranimit të telefonatës për konfirmim nga stafi i Startech24.
Keni pyetje rreth produktit?
Ekipa jonë e mbështetjes është gati për t’ju përgjigjur në çdo moment.
Bisedo me ne
Përfshinë TVSH
Ju kurseni 158.36 (-29% zbritje)
Paguaj deri në 24 këste për vetëm 16.50/muaj me TEB
Paguaj deri në 12 këste për vetëm 32.99/muaj me BKT Prima (vetëm në lokal)
Blej tani
Metoda pagese
Përshkrimi produkti
Monitori JapanNext Dual JN-DMD-IPS156F është ekran praktik 15.6 inç i dizajnuar për produktivitet dhe përdorim fleksibil në shtëpi ose zyrë.
Frekuenca 60Hz siguron paraqitje të qëndrueshme të figurës, ndërsa lidhja HDMI mundëson kompatibilitet të lehtë me laptopë dhe pajisje të tjera.
Dizajni kompakt dhe i hollë e bën të përshtatshëm për përdorim si ekran shtesë ose monitor portativ.
Specifika produkti
Brand
Display diagonal
39.6 cm (15.6"), Built-in speaker(s), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, Display technology: LCD, HD type: Full HD, horizontal: 178°, Native aspect ratio: 16:9, Response time: 20 ms, vertical: 178°, VESA mounting, Viewing angle
Product colour
Black
Garancioni
12 muaj
Vlerësimet nga klientët
Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.
Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor JapanNext Dual JN-DMD-IPS156F / 15,6″/ Full HD IPS LCD / 60Hz / 20ms / HDMI – Zezë”
Blej tani
Njoftohu për zbritje të çmimit