Monitor JapanNext JN-IPS270UHD60F / 27″/ 4K UHD IPS LED / 60Hz / 5ms / HDMI+DP – Zezë
Transporti
Falas
Kodi i produktit:
606339
EAN:
Garancioni:
12 muaj
Importuar nga
Brendi
Disponueshmëria
Koha e arritjes
22 - 26 Maj, 2026
Dërgesa juaj do të arrij në rangun e datave të lartëcekura.
Kjo datë mund të ndryshojë në rast se klienti nuk e konfirmon porosinë brenda 24 orëve.
Konfirmimi i porosisë bëhet pas pranimit të telefonatës për konfirmim nga stafi i Startech24.
Keni pyetje rreth produktit?
Ekipa jonë e mbështetjes është gati për t’ju përgjigjur në çdo moment.
Bisedo me ne
Përfshinë TVSH
Ju kurseni 113.96 (-29% zbritje)
Paguaj deri në 24 këste për vetëm 11.87/muaj me TEB
Paguaj deri në 12 këste për vetëm 23.74/muaj me BKT Prima (vetëm në lokal)
Blej tani
Metoda pagese
Përshkrimi produkti
Monitori JapanNext JN-IPS270UHD60F është ekran 27 inç me rezolucion 4K UHD që ofron pamje shumë të detajuara dhe cilësi të lartë të imazhit.
Frekuenca 60Hz dhe koha e përgjigjes 5ms ofrojnë performancë të qëndrueshme dhe lëvizje të qarta të imazhit.
Dizajni modern dhe i hollë në ngjyrë Zezë e bën të përshtatshëm për zyra dhe ambiente shtëpie.
Specifika produkti
Brand
Display diagonal
68.6 cm (27"), Built-in speaker(s), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, Display technology: LED, HD type: 4K Ultra HD, horizontal: 178°, Native aspect ratio: 16:9, Response time: 5 ms, vertical: 178°, VESA mounting, Height adjustment, Viewing angle
Product colour
Black
Garancioni
12 muaj
Vlerësimet nga klientët
Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.
Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor JapanNext JN-IPS270UHD60F / 27″/ 4K UHD IPS LED / 60Hz / 5ms / HDMI+DP – Zezë”
Blej tani
Njoftohu për zbritje të çmimit