Monitor Philips 34B2U6603CH / 34″ / UWQHD VA LCD / 120 Hz / 4 ms / HDMI + DP + USB-C – Gri
Transporti
Falas
Kodi i produktit:
344942
EAN:
Garancioni:
12 muaj
Importuar nga
Brendi
Disponueshmëria
Koha e arritjes
21 - 25 Maj, 2026
Dërgesa juaj do të arrij në rangun e datave të lartëcekura.
Kjo datë mund të ndryshojë në rast se klienti nuk e konfirmon porosinë brenda 24 orëve.
Konfirmimi i porosisë bëhet pas pranimit të telefonatës për konfirmim nga stafi i Startech24.
Keni pyetje rreth produktit?
Ekipa jonë e mbështetjes është gati për t’ju përgjigjur në çdo moment.
Bisedo me ne
Përfshinë TVSH
Ju kurseni 244.76 (-29% zbritje)
Paguaj deri në 24 këste për vetëm 25.50/muaj me TEB
Paguaj deri në 12 këste për vetëm 50.99/muaj me BKT Prima (vetëm në lokal)
Blej tani
Metoda pagese
Përshkrimi produkti
Specifikimet Kryesore
  • Madhësia e ekranit: 34 inç (86.4 cm)
  • Rezolucioni: 3440 × 1440 (UltraWide QHD)
  • Raporti i aspektit: 21:9
  • Paneli: VA (Vertical Alignment)
  • Ndriçimi: 450 cd/m²
  • Koha e përgjigjes: 4 ms
  • Frekvenca e rifreskimit: 120 Hz (për DisplayPort dhe USB-C)
  • HDR: DisplayHDR 400
  • Montim muri: VESA 100 × 100 mm
Specifika produkti
Brand
Garancioni
12 muaj
Vlerësimet nga klientët
Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.
Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor Philips 34B2U6603CH / 34″ / UWQHD VA LCD / 120 Hz / 4 ms / HDMI + DP + USB-C – Gri”
Blej tani
Njoftohu për zbritje të çmimit