Monitor Philips 32B1N3800 / 31.5″ 4K Ultra HD 60 Hz 4 ms VA / HDMI+DP+USB / e zezë
Transporti
Falas
Kodi i produktit:
317181
EAN:
Garancioni:
12 muaj
Importuar nga
Brendi
Disponueshmëria
Koha e arritjes
21 - 25 Maj, 2026
Dërgesa juaj do të arrij në rangun e datave të lartëcekura.
Kjo datë mund të ndryshojë në rast se klienti nuk e konfirmon porosinë brenda 24 orëve.
Konfirmimi i porosisë bëhet pas pranimit të telefonatës për konfirmim nga stafi i Startech24.
Keni pyetje rreth produktit?
Ekipa jonë e mbështetjes është gati për t’ju përgjigjur në çdo moment.
Bisedo me ne
Përfshinë TVSH
Ju kurseni 165.96 (-29% zbritje)
Paguaj deri në 24 këste për vetëm 17.29/muaj me TEB
Paguaj deri në 12 këste për vetëm 34.58/muaj me BKT Prima (vetëm në lokal)
Blej tani
Metoda pagese
Përshkrimi produkti
Philips 32B1N3800 është monitor 31.5” 4K me panel VA, ofron kontrast të lartë dhe ngjyra të thella. Ideale për punë zyre dhe përdorim multimedia, me HDMI, DisplayPort, USB dhe dizajn funksional në të zezë.
Specifika produkti
Brand
Display diagonal
81.3 cm (32")
Display resolution
3840 x 2160 pixels
HD type
4K Ultra HD
Display technology
LCD
Response time
4 ms
Native aspect ratio
16:9
Viewing angle. horizontal
178°
Viewing angle. vertical
178°, Built-in speaker(s), Built-in USB hub
USB hub version
Height adjustment, VESA mounting, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Product colour
Black
Garancioni
12 muaj
Vlerësimet nga klientët
Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.
Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor Philips 32B1N3800 / 31.5″ 4K Ultra HD 60 Hz 4 ms VA / HDMI+DP+USB / e zezë”
Blej tani
Njoftohu për zbritje të çmimit