Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

USB STICK 64GB USB 3.0 SanDisk Ultra black

10.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST180134
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

– Aq shpesh sa medium i ruajtjes së këmbyeshme përshkruese dhe e shuar
– me teknologjinë USB 3.0 për zgjerimin e kapaciteteve
– USB 3.0 për ruajtjen e ndërrimit USB (në përputhje me USB 2.0)
– mundëson transferimin e shpejtë të të dhënave me deri në 80MB/ SEC
– Strehim i fortë plastik me lidhje USB të tërheqshme
– përfshirë softuerin e Sandisk Secureaccess (Shkarkimi i kërkuar): Mbroni skedarët privatë në një mënyrë të koduar. Dosja e mbrojtur me fjalëkalim (kriptimi 128-bit AES)
-Përcaktimi i Backup online falas 2 GB nga YUUWAA ™ (Regjistrimi i kërkuar)

Kërkesat e sistemit:
Sistemi operativ: Windows 2000/ME/XP/VISTA /7/8. Linux. MacOS x Ver. 10.1.2 ose më i lartë

Shënim i konsumatorit:
Avantazhet e softuerit të Sandisk Secureaccess:
-Proceted Access-in e mbrojtur nga një fjalëkalim privat mbrohen nga një fjalëkalim personal dhe automatikisht i nënshtrohen një kriptimi AES 128-bit AES
-Përdoruesi-miqësor, thjesht zhvendosni skedarët në dosjen tuaj private ose “të sigurt” në sandisk USB tuaj flash drive
-download dhe informacione të mëtejshme në www.sandisk.com/secureaccessPërshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme