Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Wireless Ruter Tenda AC5-AC1200 / Home U1-USB / 300Mbps

39.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC001783
Sasia:
9
Origjina:

Koha e arritjes

17 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Wireless Ruteri Tenda AC5-AC1200 është një pajisje e fuqishme për rrjetin tuaj të shtëpisë, duke ofruar një shpejtësi totale deri në 1200Mbps. Ky ruter me dy breza (dual-band) ofron një shpejtësi 300Mbps në frekuencën 2.4GHz dhe 867Mbps në frekuencën 5GHz, duke siguruar performancë të lartë dhe lidhje të qëndrueshme për streaming HD, lojëra online, dhe shfletim. Me teknologjinë e avancuar MU-MIMO dhe menaxhimin inteligjent të brezit, AC5-AC1200 optimizon trafikun e rrjetit dhe përmirëson përvojën e përdoruesit.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Wireless Ruter Tenda AC5-AC1200 / Home U1-USB / 300Mbps”

Produkte të ngjashme: