Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO Star Wars 501st Clone Troopers Battle Pack 75345

25.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST132993
Sasia:
10
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Me këtë paketë beteje LEGO Star Wars (75345). Një lodër e ndërtuar për fëmijë nga 6 vjet. Fëmijët mund të udhëheqin njësinë e tyre të trupave të klonit 501.

Ky grup i Lego Star Wars përmban 4 figura të reja LEGO Star Wars (nga janari 2023) – një oficer 501. Një specialist i klonit 501 dhe 2 trupa të rëndë 501 – secila me armë për lojëra veprimi. Seti gjithashtu përmban një top anti-automjet të integruar AV-7 me revole të ngarkuar me pranverë dhe një vend për një minifigure Star Wars. Kjo ndërtesë popullore është një dhuratë e lezetshme për fëmijët. Me të cilin mund të zëvendësoni veprimin e Star Wars: The Clone Wars dhe të shtoni automjetet tuaja të tjera LEGO Star Wars me opsione shtesë për lojëra. Aplikacioni LEGO Builder ofron udhëzime dhe mjete dixhitale për zmadhimin dhe kthimin. Për të rritur krijimtarinë dhe ndjenjën e arritjes së fëmijëve. Anije kozmike. Vendndodhjet dhe personazhet nga gurët. Ekziston një përzgjedhje e madhe e modeleve të ndërtimit. Tifozët e Star Wars të të gjitha moshave frymëzojnë. Ky grup është një lodër unike ndërtimi për fëmijë nga 6 vjet dhe një dhuratë e shkëlqyer e Star Wars për tifozët e mëdhenj dhe të vegjël.

Kulla e topave është e lartë mbi 7 cm. 6 cm i gjerë dhe 13 cm i thellë.
Përmban 119 pjesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme