Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO Star Wars Clone Trooper & Battle Droid Battle Pack 75372

39.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134246
Sasia:
5
Origjina:

Koha e arritjes

26 Maj, 2024 – 28 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Lërini fëmijët e moshës 7 vjeç e lart për të regjistruar skena të veprimit nga Star Wars: The Clone Wars me Lego Star Wars Clone Trooper & Battle Droid Battle Pack (75372). Isshtë me fëmijën tuaj. Kushdo që fiton këtë betejë! 3 trupa kloni. 3 Droids super luftarake dhe 2 droids luftarake me armë legjendare për një përvojë emocionuese të lojrave. Ekziston edhe një biçikletë më e shpejtë e Star Wars me revole për 2 trupa klone dhe një shpejtësi të ndërtuar për një droid luftarak. Një tre-dodi me 3 revole dhe një postim mbrojtës me revole ofrojnë mundësi të tjera krijuese për lojën. Në aplikacionin LEGO Builder do të gjeni udhëzime dixhitale të ndërtimit, si dhe funksione të zgjerimit dhe rrotullimit për shikimin e modeleve dixhitale. që i ofrojnë fëmijës tuaj një përvojë edhe më interesante të ndërtimit. Kjo Lego Star Wars Clone Trooper Toys for Children bëhet djem dhe vajza. të cilët e duan lojërat e lojërave të ngarkuara me role të ngarkuara. ra.

Tri-droid është i lartë 12 cm. 15 cm i gjatë dhe 13 cm i gjerë-

përmban 215 pjesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme