Monitor Gaming Philips Evnia 27M2N3800A/00 / 27″/ 4K Ultra HD IPS / W-LED / 320Hz / 1ms / HDMI + DisplayPort + HDCP – Gri
Transporti
Falas
Kodi i produktit:
489317
EAN:
Garancioni:
12 muaj
Importuar nga
Brendi
Disponueshmëria
S'ka stok
Koha e arritjes
22 - 26 Maj, 2026
Dërgesa juaj do të arrij në rangun e datave të lartëcekura.
Kjo datë mund të ndryshojë në rast se klienti nuk e konfirmon porosinë brenda 24 orëve.
Konfirmimi i porosisë bëhet pas pranimit të telefonatës për konfirmim nga stafi i Startech24.
Keni pyetje rreth produktit?
Ekipa jonë e mbështetjes është gati për t’ju përgjigjur në çdo moment.
Bisedo me ne
Përfshinë TVSH
Paguaj deri në 24 këste për vetëm 12.50/muaj me TEB
Paguaj deri në 12 këste për vetëm 24.99/muaj me BKT Prima (vetëm në lokal)
Metoda pagese
Përshkrimi produkti
Ekrani 27 inç 4K Ultra HD me panel IPS ofron detaje shumë të mprehta dhe ngjyra të sakta.
Frekuenca ekstreme 320Hz dhe koha e reagimit 1ms garantojnë lojë ultra të rrjedhshme.
Lidhjet HDMI dhe DisplayPort sigurojnë kompatibilitet të plotë me pajisje moderne gaming.
Specifika produkti
Brand
Display diagonal
68.6 cm (27")
Display resolution
3840 x 2160 pixels
HD type
4K Ultra HD
Display technology
LCD
Response time
1 ms
Native aspect ratio
16:9
Viewing angle. horizontal
178°
Viewing angle. vertical
178°, Built-in speaker(s), VESA mounting
Product colour
Grey
Garancioni
12 muaj
Vlerësimet nga klientët
Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.
Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor Gaming Philips Evnia 27M2N3800A/00 / 27″/ 4K Ultra HD IPS / W-LED / 320Hz / 1ms / HDMI + DisplayPort + HDCP – Gri”
Njoftohu për zbritje të çmimit