Monitor Philips 27M2N3200A / 27″ / FHD / IPS LCD / 16:9 / 180Hz / 1ms / 2× HDMI + DP / Blu‑Gri
Transporti
Falas
Kodi i produktit:
346491
EAN:
Garancioni:
12 muaj
Importuar nga
Brendi
Disponueshmëria
S'ka stok
Koha e arritjes
21 - 25 Maj, 2026
Dërgesa juaj do të arrij në rangun e datave të lartëcekura.
Kjo datë mund të ndryshojë në rast se klienti nuk e konfirmon porosinë brenda 24 orëve.
Konfirmimi i porosisë bëhet pas pranimit të telefonatës për konfirmim nga stafi i Startech24.
Keni pyetje rreth produktit?
Ekipa jonë e mbështetjes është gati për t’ju përgjigjur në çdo moment.
Bisedo me ne
Përfshinë TVSH
Paguaj deri në 24 këste për vetëm 6.87/muaj me TEB
Paguaj deri në 12 këste për vetëm 13.74/muaj me BKT Prima (vetëm në lokal)
Metoda pagese
Përshkrimi produkti
Philips 27M2N3200A është një monitor gaming 27″ FHD IPS me refresh rate 180Hz (overclock deri në 200Hz), kohë përgjigjeje 1ms dhe dizajn modern blu‑gri, i krijuar për lojtarë që kërkojnë shpejtësi, ngjyra të sakta dhe përvojë të rrjedhshme vizuale.
Specifika produkti
Brand
Display diagonal
68.6 cm (27")
Display resolution
1920 x 1080 pixels
HD type
Full HD
Display technology
LCD
Response time
1 ms
Native aspect ratio
16:9
Viewing angle. horizontal
178°
Viewing angle. vertical
178°, Built-in speaker(s), Height adjustment, VESA mounting
Product colour
Black
Garancioni
12 muaj
Vlerësimet nga klientët
Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.
Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor Philips 27M2N3200A / 27″ / FHD / IPS LCD / 16:9 / 180Hz / 1ms / 2× HDMI + DP / Blu‑Gri”
Njoftohu për zbritje të çmimit