Monitor ASUS BE27ACGN Business / 27″/ Quad HD IPS LCD / 120Hz / 5ms / HDMI+DP+USB-C- Zezë
Transporti
Falas
Kodi i produktit:
606252
EAN:
Garancioni:
12 muaj
Importuar nga
Disponueshmëria
Koha e arritjes
22 - 26 Maj, 2026
Dërgesa juaj do të arrij në rangun e datave të lartëcekura.
Kjo datë mund të ndryshojë në rast se klienti nuk e konfirmon porosinë brenda 24 orëve.
Konfirmimi i porosisë bëhet pas pranimit të telefonatës për konfirmim nga stafi i Startech24.
Keni pyetje rreth produktit?
Ekipa jonë e mbështetjes është gati për t’ju përgjigjur në çdo moment.
Bisedo me ne
Përfshinë TVSH
Ju kurseni 133.96 (-29% zbritje)
Paguaj deri në 24 këste për vetëm 13.95/muaj me TEB
Paguaj deri në 12 këste për vetëm 27.91/muaj me BKT Prima (vetëm në lokal)
Blej tani
Metoda pagese
Përshkrimi produkti
Monitori ASUS BE27ACGN Business është ekran 27 inç me rezolucion Quad HD dhe panel IPS LCD që ofron ngjyra të sakta dhe kënde të gjera shikimi, i përshtatshëm për punë profesionale dhe zyrtare.
Frekuenca 120Hz siguron lëvizje më të buta dhe përvojë më të rehatshme gjatë punës së përditshme dhe multitasking-ut.
Koha e përgjigjes 5ms ofron performancë të qëndrueshme për aplikacione biznesi dhe multimedia.
Specifika produkti
Brand
Display diagonal
68.6 cm (27"), Built-in speaker(s), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, Display technology: LCD, HD type: Quad HD, horizontal: 178°, Native aspect ratio: 16:9, Response time: 5 ms, vertical: 178°, Viewing angle
Built-in USB hub, USB hub version
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), VESA mounting, Height adjustment
Product colour
Black
Garancioni
12 muaj
Vlerësimet nga klientët
Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.
Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor ASUS BE27ACGN Business / 27″/ Quad HD IPS LCD / 120Hz / 5ms / HDMI+DP+USB-C- Zezë”
Blej tani
Njoftohu për zbritje të çmimit