Monitor Gaming ASUS ROG Strix XG27AQNGV / 27″/ WQHD LCD IPS / 360Hz / 1ms / HDMI+DP+USB – Zezë
Transporti
Falas
Kodi i produktit:
606284
EAN:
Garancioni:
12 muaj
Importuar nga
Disponueshmëria
Koha e arritjes
22 - 26 Maj, 2026
Dërgesa juaj do të arrij në rangun e datave të lartëcekura.
Kjo datë mund të ndryshojë në rast se klienti nuk e konfirmon porosinë brenda 24 orëve.
Konfirmimi i porosisë bëhet pas pranimit të telefonatës për konfirmim nga stafi i Startech24.
Keni pyetje rreth produktit?
Ekipa jonë e mbështetjes është gati për t’ju përgjigjur në çdo moment.
Bisedo me ne
Përfshinë TVSH
Ju kurseni 336.36 (-29% zbritje)
Paguaj deri në 24 këste për vetëm 35.04/muaj me TEB
Paguaj deri në 12 këste për vetëm 70.08/muaj me BKT Prima (vetëm në lokal)
Blej tani
Metoda pagese
Përshkrimi produkti
Monitori gaming ASUS ROG Strix XG27AQNGV është ekran 27 inç me rezolucion WQHD dhe panel IPS që ofron ngjyra të sakta dhe kënde të gjera shikimi.
Frekuenca jashtëzakonisht e lartë 360Hz dhe koha e përgjigjes 1ms sigurojnë performancë ultra të shpejtë dhe lëvizje shumë të lëmuara, ideale për gaming kompetitiv.
Lidhjet HDMI, DisplayPort dhe USB ofrojnë fleksibilitet të plotë për pajisje të ndryshme.
Specifika produkti
Brand
Display diagonal
68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, Display technology: LCD, HD type: Wide Quad HD, horizontal: 178°, Native aspect ratio: 16:9, Response time: 1 ms, vertical: 178°, Viewing angle
Built-in USB hub, USB hub version
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), VESA mounting, Height adjustment
Product colour
Black
Garancioni
12 muaj
Vlerësimet nga klientët
Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.
Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor Gaming ASUS ROG Strix XG27AQNGV / 27″/ WQHD LCD IPS / 360Hz / 1ms / HDMI+DP+USB – Zezë”
Blej tani
Njoftohu për zbritje të çmimit